do 3 dni
  • Kwarcowy dywanik łazienkowy 40x30 cm, kolor losowy ZO_247756 1

Obraz może służyć wyłącznie celom ilustracyjnym

Kwarcowy dywanik łazienkowy 40x30 cm, kolor losowy

Nowy Gwarancja24 miesięcy Zwroty kosztów do 15 dni Darmowa wysyłka Płatność przy odbiorze
W magazynie: CZ Sprzedający: LEVNO, spol. s r.o.

Doręczenie z reguły do 3 dni od wysłania

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY
przy nieodesłaniu do 5 dni
przy dostawie dłuższej 7 niż dni

Kod produktu: 2776288

Stara cena:
22,00 zł
ZOSTAŁO:
69 szt
CENA SPECJALNA:
14,00 zł
ZOSTAŁO:
69 szt
SPRZEDANO:
>200 szt

Opis produktu

Szczegóły

QLWY Superchłonna mata podłogowa, mata łazienkowa z ziemi okrzemkowej, mata łazienkowa premium, błyskawicznie schnąca, odporna na zabrudzenia, łatwa do czyszczenia, super miękka mata podłogowa do użytku domowego (A/3,30 x 40 cm)

  • Mata łazienkowa Quartz: Maty łazienkowe wykonane są w 100% z naturalnej ziemi okrzemkowej, która jest wolna od szkodliwych chemikaliów. Oferują nowe ekologiczne życie z super wchłanianiem wilgoci, szybkim samosuszeniem, dezodorantem, antypoślizgowym, niezbędnym w łazience. (Uwaga: mata podłogowa jest twarda, nie jest składana ani karbowana).
  • OCHRONNA I STYLOWA - Natychmiast wchłania wodę i wysycha w ciągu kilku minut, utrzymując podłogi suche i czyste. Jej cienka, ale wytrzymała konstrukcja minimalizuje ryzyko poślizgnięć i upadków. Stąpaj po miękkich powierzchniach. To będzie fascynujące doświadczenie poczuć, jak woda zasysa twoje stopy.
  • Łatwość czyszczenia: ziemia okrzemkowa to czysto naturalna substancja. W przeciwieństwie do konwencjonalnych mat łazienkowych, woda nie zalega i nie zbiera się w mokrych miejscach, lecz jest natychmiast rozprowadzana, wchłaniana i odparowywana. Mata łazienkowa Kieselgur pozostaje świeża i sucha znacznie dłużej niż tradycyjna mata łazienkowa.
  • SZYBKO SCHNĄCY SUPER ABSORBENTNY NATURALNY OCZYSZCZACZ POWIETRZA - Kieselgur jest porowaty, dzięki czemu natychmiast wchłania wodę ze stóp i zapewnia natychmiastowe uczucie suchości. W przeciwieństwie do bawełnianych lub materiałowych mat do kąpieli, ta szybkoschnąca mata do kąpieli całkowicie rozprasza i osusza wszystkie płyny w ciągu 15 sekund. To jak magiaMata łazienkowa Quartz 40x30 cm, wybór kolorów losowy

Informacje dodatkowe

Producent QLWY
Liczba sztuk w opakowaniu 1

Package info

Recenzje

Dyskusja o produkcie

Dyskusja o produkcie

Jeszcze nie mamy żadnego komentarza ani pytania do tego produktu, bądź pierwszy!

Poślijcie nam swoje pytanie lub komentarz dotyczący produktu:
Sprzedający

Sprzedający

LEVNO, spol. s r.o., Biznes ID: 04676408
Chotěbuzská 198
kod pocztowy: 100 00, Praha, CZ


Warunki handlowe

Warunki handlowe

Procedura reklamacyjna

Procedura reklamacyjna