Sprzedawca LEVNO przenosi magazyn, wysyłka będzie opóźniona o 4-5 dni. Dziękuję za zrozumienie.

Pomysł stworzenia galerii zakupowej  zakiełkował już w roku 2011. Chcieliśmy stworzyć internetowy portal, gdzie użytkownicy mogliby znaleźć kilku złotowe pozycje, które nie byłyby obciążone wysokimi kosztami za przesyłkę. Na tym jednak nie chcieliśmy zakończyć.

Stopniowo otwieraliśmy się na affiliate partnerów oraz sprzedawców produktów, którzy na naszej platformie oferują ponad 150.000 aktywnych pozycji. Chcieliśmy również zapewnić wykwalifikowany serwis klienta, dlatego, że jesteśmy przekonani, że właściwa komunikacja jest kluczem do zadowolenia. Drzwi pierwszym użytkownikom otworzyliśmy 13 czerwca 2012 roku.

Od tego czasu upłynęło dużo czasu

W tym czasie dwukrotnie przerośliśmy nasze administracyjne przestrzenie, co zawiodło nas do naszej aktualnej siedziby, gdzie spędzamy czas razem w czteropiętrowym budynku. Większych przestrzeni doczekało się i nasze partnerskie fulfillmentowe centrum, które aktualnie pomieści wielotonowe przesyłki towaru.

Do naszego zespołu w ostatnich trzech latach przyjęliśmy wielu nowych kolegów, którzy mają w pieczy właściwe funkcjonowanie całej naszej zakupowej galerii. W obecnej chwili w działaniu i rozwoju naszej platformy bierze udział ponad 100 osób z 11 krajów świata.

Potrafimy też razem odpoczywać. Chętnie wychodzimy na teambuildingowe akcje, czy to wakeboarding, weekend w górach, laser game czy tylko spotkanie w pubie. Regularnie także spotykamy się na balu Przyjaciół ATELI, który cieszy się dużą popularnością.

Każdego roku rośniemy

Nigdy nie chcieliśmy być ograniczeni granicami. Działamy na zagranicznych rynkach. Do czeskich i słowackich stron szybko dołączyły polskie. A potem już poszło szybko. Przybyły Węgry, Rumunia, Bułgaria, Rosja, Ukraina, Serbia, Chorwacja, Bośnia, Turcja i Słowenia.

Fulfillmentowe centra

Zapewniają szybkie dostawy do całej Europy. Partnerskie centrum mamy w Czechach, na Węgrzech i w Bułgarii. Własne czy partnerskie centra administracyjne z kolegami, którzy dbają o naszych użytkowników, mamy w biurach w  Czechach, Polsce, Węgrzech, Rumunii, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii i kontynentalnych Chinach.

Funkcjonujemy jako platforma dla dostawców, dzięki którym każdego dnia możemy wam dostarczać nowe produkty. Aktualnie ściśle współpracujemy z ponad 150 różnymi dostawcami z Azji i Europy. Niektórzy ekspediują produkty ze swoich magazynów, inni korzystają z naszych  partnerskich fulfillmentowych centrów (w CZ, HU, BG).

Każdego dnia współpracujący z nami dostawcy, dodają dziesiątki nowych produktów, dzięki temu każdego miesiąca oferta naszego asortymentu powiększa się  o kilka tysięcy produktów.

I chociaż nieustannie rośniemy, nadal staramy się trzymać naszego pierwotnego planu: Zapewnić wam możliwość zakupu ekskluzywnego towaru z wysokim standartem pozostałych usług bez konieczności opłat za przesyłkę. Nieustannie staramy się ulepszać, rozwijać i ekspandować do kolejnych krajów.

Nie zależnie czy jesteś nowym klientem, czy regularnie do nasz powracasz, dziękujemy wam za przejawiane zaufanie. Doceniamy je. Już teraz cieszymy się na wszystko, co nas jeszcze czeka.

Lukáš Česal & Tomáš Česal

założyciele portalu Darmowadostawa.pl