Metody Płatności

Sprzedawcy, którzy prezentują swoje produkty w wirtualnej galerii w ramach polityki Gwarancji Satysfakcji Klienta mają możliwość oferowania różnych sposobów płatności. Oferowane metody zawsze znajdziesz w sekcji koszyka (krok 2). Metody płatności różnią się w zależności od tego, jakie produkty zawiera zamówienie. Należy pamiętać, że niektóre metody mogą wiązać się z opłatami. Cena metody płatności jest zawsze podana przy nim.

Poniżej znajdziesz więcej informacji o metodach płatności.

Przelewem bankowym

Środki są przekazywane poprzez złożenie zlecenia bankowego w banku za pośrednictwem bankowości internetowej. Kupujący wpisuje całkowitą kwotę, numer rachunku odbiorcy oraz tytuł płatności. Zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na odpowiednim koncie, co zwykle może zająć 1-2 dni robocze.

Kartą online

Kupujący wpłaca kwotę kartą płatniczą przez bramkę płatniczą. Do bramki płatności należy wpisać numer karty, jej datę ważności oraz 3-cyfrowy kod CVC znajdujący się na odwrocie karty. Po pomyślnej autoryzacji płatności przez bank, pieniądze są natychmiast pobierane z konta kupującego. Usługa ta jest świadczona przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186.

Szybki przelew z konta online

Kupujący wybiera swój bank w ramach procesu płatności. Klikając w logo banku zostaniesz przekierowany do wstępnie wypełnionego formularza, który autoryzuje, a przelew podanej kwoty nastąpi natychmiast. Usługa ta jest świadczona przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186.

Apple pay

Apple Pay to mobilna płatność i portfel cyfrowy, który umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności online na iPhone'a, Apple Watch, iPada lub Maca. Kupujący ma swoją kartę bankową przechowywaną w cyfrowym portfelu, po wybraniu metody płatności przez Apple Pay płatność zostanie zweryfikowana zbliżeniowo za pomocą Face ID lub Touch ID. Przelew jest wykonywany natychmiast po dokonaniu płatności. Usługa ta jest świadczona przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186.

Google Pay

Google Pay to mobilna metoda płatności, która umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności online na urządzenia mobilne z systemem Android. Kupujący ma swoją kartę bankową zapisaną w cyfrowym portfelu, po wybraniu metody płatności przez Google Pay płatność zostanie zweryfikowana zgodnie z ustawieniami urządzenia mobilnego. Przelew jest wykonywany natychmiast po dokonaniu płatności. Usługa ta jest świadczona przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186.

Pobranie

Kupujący podczas tworzenia zamówienia podaje tylko adres, pod który chce dostarczyć towar. Zapłata za dostarczony towar nastąpi dopiero przy odbiorze bezpośrednio u przewoźnika umownego. Po zapłaceniu przewoźnikowi kwoty towar zostaje przekazany kupującemu. Ta metoda może zostać obciążona opłatą przez sprzedającego.

Przekazem pocztowym

Płatność przekazem umożliwia kupującemu wpłatę środków na konto bankowe, nawet jeśli go nie posiada. Kupujący zapłaci za swoje zamówienie w oddziale np. Poczty Polskiej, gdzie w przekazie pocztowym wpisze kwotę, adres nadawcy i odbiorcy, symbol zmienny i cel płatności. Następnie wpłacają podaną kwotę w kasie plus opłatę za tę usługę zgodnie z cennikiem usługodawcy. Wadą tej metody płatności jest to, że przelew trwa 3-4 dni. Ta usługa jest świadczona przez Poczty Polskiej S.A, ul. Rodziny Hiszpanskich 8, 00-940 Warszawa/NIP:525-000-73-13.