do 3 dni
 • Fast - koncentrat 250 ml - bez glifosatu ZO_177051 1

Obraz może służyć wyłącznie celom ilustracyjnym

Fast - koncentrat 250 ml - bez glifosatu

Nowy Gwarancja24 miesięcy Zwroty kosztów do 15 dni Darmowa wysyłka Płatność przy odbiorze
W magazynie: CZ Sprzedający: LEVNO, spol. s r.o.

Doręczenie z reguły do 3 dni od wysłania

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY
przy nieodesłaniu do 5 dni
przy dostawie dłuższej 7 niż dni

Kod produktu: 2773329

Stara cena:
79,00 zł
ZOSTAŁO:
14 szt
CENA SPECJALNA:
49,00 zł
ZOSTAŁO:
14 szt
SPRZEDANO:
19 / 33

Opis produktu

Szczegóły

Po 4 godzinach od wyschnięcia herbicydu ROUNDUP możliwe jest ponowne sadzenie lub siew. Wizualny efekt zwalczania chwastów pojawia się po 3 godzinach. Jedno opakowanie koncentratu wystarcza na powierzchnię ok. 108 m2.

Roundup jest obecnie najczęściej stosowanym herbicydem! Dzięki zaawansowanej technologii i wieloletniemu rozwojowi Roundup jest (jeśli jest stosowany we właściwy sposób) jednym z najbezpieczniejszych herbicydów. Jednym z powodów jest to, że jest dezaktywowany w kontakcie z glebą i jest rozkładany przez mikroorganizmy. Ponadto, gdy liście poddane działaniu środka wyschną, dzieci i zwierzęta domowe mogą powrócić na obszar poddany działaniu środka i można ponownie sadzić rośliny.

Roundup Fast to naturalny środek chwastobójczy przeznaczony do zwalczania niepożądanych chwastów liściastych i trawiastych na chodnikach, ścieżkach, pod krzewami ozdobnymi i drzewami, pod warunkiem, że są już głęboko zakorzenione w korze drzewnej, podczas przygotowywania grządek do sadzenia i siewu roślin ozdobnych, owoców i warzyw, wokół szklarni, ogrodów zimowych i wzdłuż ogrodzeń lub do odchwaszczania przed wiosennym lub jesiennym odchwaszczaniem.

Środki ochrony roślin (dla użytkowników nieprofesjonalnych). Ze środków ochrony roślin należy korzystać w sposób bezpieczny. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.

Zalecane dawkowanie:

Nanieść produkt na liście i inne zielone części niepożądanych chwastów. Podczas opryskiwania należy upewnić się, że liście są równomiernie pokryte produktem, aby ciecz nie spływała. Najlepszy czas na stosowanie to okres, gdy liście są zielone i rosną, najlepiej wiosną i latem. Do stosowania Roundupu należy wybrać spokojny, suchy dzień o temperaturze od 12°C do 25°C. Późniejszy siew roślin po aplikacji może być przeprowadzony bez ograniczeń.

W przypadku odrastania, aplikację można powtórzyć po 7 dniach. Do całkowitego zwalczania uciążliwych chwastów, w tym korzeni, należy stosować produkty zawierające substancję czynną glifosat, np. Roundup Expres 6h.

Uwaga, nie stosować produktu przy wietrznej pogodzie (wiatr może przenieść go na rośliny, które chcemy chronić przed deszczem). Nie stosuj rano, gdy występuje silna rosa lub jeśli spodziewasz się deszczu w ciągu 6 godzin - konieczne byłoby powtórzenie zabiegu, a także przy zimnej pogodzie lub odwrotnie przy bardzo gorącej pogodzie. Efekt jest zwiększony przy ciepłej pogodzie i wystarczającej wilgotności gleby.

Rozcieńczenie 23 ml / 10 m2 / 0,5 l wody / 10 m2 . Jedno opakowanie koncentratu wystarcza na powierzchnię ok. 108 m2.

Zawsze postępować zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania.

Korzyści ze stosowania produktu:

 • Praktyczny, wstępnie zmieszany herbicyd w unikalnym opryskiwaczu ciśnieniowym do natychmiastowego użycia bez rozcieńczania lub dalszych regulacji.

 • Bez glifosatu - naturalny składnik aktywny = kwas pelargonowy

 • Składnik aktywny: kwas pelargonowy 565 g/l

 • Pierwszy wizualny efekt zwalczania chwastów już po 3 godzinach!

 • Koncentrat do rozcieńczania z wodą

 • Roundup Fast działa ogólnoustrojowo w roślinie, jest pobierany wyłącznie przez zielone części rośliny i przenoszony do całego systemu roślinnego, w tym organów podziemnych i korzeni. Powoduje to zniszczenie podziemnych i nadziemnych części zaatakowanej rośliny. Nie jest pobierany przez korzenie i nie wpływa na nasiona w glebie.

 • Produkt nie pozostawia szkodliwych pozostałości w glebie. W kontakcie z mikrobiologicznymi i gliniastymi cząsteczkami gleby jest natychmiast rozkładany i stopniowo degradowany.

 • Ponowne sadzenie lub sianie jest możliwe w ciągu 4 godzin po wyschnięciu produktu

 • nadaje się do stosowania na chodnikach, bruku i ścieżkach

 • na chodnikach, placach zabaw, powierzchniach magazynowych, parkingach, cmentarzach, obiektach biznesowych, podwórkach i innych obszarach

 • pod krzewami ozdobnymi i drzewami, wokół pni w celu zabicia chwastów i traw, pod warunkiem, że są one już głęboko zakorzenione w zdrewniałej korze

 • wokół rabat kwiatowych

 • pod żywopłotami i krzewami ozdobnymi, aby utrzymać ziemię wolną od chwastów

 • do usuwania ogniskowych chwastów lub niepożądanych zarośli

 • 0-dniowy okres karencji (dla zastosowań lub zastosowań, które nie wymagają okresu karencji)

 • ponowne wejście na obszary poddane działaniu środka jest możliwe natychmiast po wyschnięciu produktu, nie zagraża zwierzętom domowym

 • opakowanie koncentratu wystarcza na powierzchnię ok. 108 m2Roundup Fast 250 ml koncentrat bez glifosatu o bardzo szybkim działaniu to nieselektywny herbicyd z naturalnym składnikiem aktywnym (kwas pelargonowy), który zabija chwasty i mech oraz nie ogranicza uprawy kolejnych roślin.

Data ważności: 12/2023

Informacje dodatkowe

Po upływie daty ważności Tak
Producent Podsumowanie
Data ważności 12/2023
Liczba sztuk w opakowaniu 1

Package info

Recenzje

Dyskusja o produkcie

Dyskusja o produkcie

Jeszcze nie mamy żadnego komentarza ani pytania do tego produktu, bądź pierwszy!

Poślijcie nam swoje pytanie lub komentarz dotyczący produktu:
Sprzedający

Sprzedający

LEVNO, spol. s r.o., Biznes ID: 04676408
Chotěbuzská 198
kod pocztowy: 100 00, Praha, CZ


Warunki handlowe

Warunki handlowe

Procedura reklamacyjna

Procedura reklamacyjna